,,Katastrofální množství zábavy"

UUUJTAGR_81
Hráč

29 příspěvků

IGN: UUUJTAGR_81
Autor: UUUJTAGR_81 » Před 2 měsíci
(Poznámka: ano, tento příspěvek je dlouhý a psal jsem ho půl hodiny, ale budu velmi rád, když si ho přečtete celý.

Zdravím všechny hráče,

jednou se to stane každému. Každého hráče Minecraftu někdy tato hra přestane bavit, a to platí i u jiných her. Když mi bylo devět, hrával jsem na tabletu své matky Angry Birds a myslel jsem si, že mě nikdy nepřestanou bavit. Pak jsem ale od spolužáků slyšel o hře Minecraft a začal jsem ji hrát, a na Angry Birds jsem úplně zapomněl. Když jsem pak v jedenácti říkal, že mě nikdy nepřestane bavit, rodiče mi odpovídali, že Angry Birds už také nehraji, a Minecraft taky nebudu hrát věčně. A měli pravdu.

V osmi letech mě otec naučil hrát šachy. Další tři roky jsem s ním několikrát za měsíc hrával, ale vždy mě porazil. V jedenácti jsem vstoupil do šachového kroužku a letos 1. března jsem se oficiálně stal registrovaným hráčem, hrajícím za šachový klub. Celou tu dobu jsem viděl šachy jen jako zábavu, až do přelomu května a června. Tehdy mě přestával bavit Minecraft, a uvědomil jsem si, že šachy mě ve skutečnosti baví hodně a chtěl bych je v budoucnu hrát profesionálně. Šachy mají tu výhodu, že se dají hrát i venku, v autobuse, někde, kde není připojení k internetu, a jsou i turnaje a oficiální mistr světa (současně je to Nor Magnus Carlsen), a nic z toho Minecraft nesplňuje.

Minecraft se později "probral" a hrával jsem ho ještě přes prázdniny, kdy jsem si řekl, že na ApokaliptCraftu udělám poslední věc - stanu se nejbohatším hráčem na serveru. Chtěl jsem zkrátka být v něčem nejlepší. A to se mi povedlo v sobotu 22. 9. 2018, kdy jsem se ve 20:30 na pár hodin skutečně stal tím nejbohatším hráčem serveru. Smutné je, že jsem kvůli tomu prodal snad všechny OP věci, co jsem měl, a peníze mi dlouho nevydržely - Mazánek, Denis, King568 a myslím, že ještě jeden hráč (nevím už, kdo) si nagivovali money, a většina hráčů přišla o své peníze a zůstal jim jen jeden milion. I mně. Byl jsem bez většiny věcí a peněz. To ještě zvýšilo moji motivaci skončit.

Rozhodl jsem se. A to je v životě velmi důležité, umět se rozhodnout. A ano.

Končím.

Je mi to líto, ale nic netrvá věčně.

Ale nebojte, neloučím se navždy - občas si přijdu pokecat na server nebo na TS.
Každopádně, rozhodl jsem se, že konec udělám takový, aby nebylo až zase tak jednoduché na něj zapomenout.
Všechny věci, co mi ještě zbyly...

Rozdám.

Zadarmo.

Těště se, protože zítra v 19:00 to bude velké! Připojte se na Extreme, napište /warp ujtagr (už existuje, ale zatím tam není nic) a v 18:00 tam začnu létat s vanishem a rozhazovat všechny věci, které jsem neprodal a pořád ještě mám! Nebudou nic moc, ale třeba zjistíte, že by se vám hodily, přinejmenším by se možná daly prodat! Takže přijďte!
(Co se bude rozhazovat - nějaké slabší brnění a meče, zlaté jabka, mince a PVP "hračky", jako třeba Lektvar zabijáka či PVP sušenky, plus možná ještě něco navíc!)

Než se rozloučím, chtěl bych ještě napsat hráče, kterým děkuji za ty skvělé časy, skoro dva a půl roku (červenec 2016 - říjen 2018).

- Henlix33
- pvp_skiller_lp
- juraj
- hroch 
- Nek0
- Xentax5
- OreoeesCZ
- Kirito 
- oOMisakiNekoOo
- EliElixer
- PajasCZ
- dzigvajs789
- TT__TT
- TheGoliasCZ
- troj

A další...

Ti všichni se ke mně chovali fajn nebo mi nějak pomohli.

Nikdy na ně nezapomenu.

Takže zítra se uvidíme!!!

Máte jen jeden život, tak ho nepromarněte tím, že budete jen koukat do monitorů, a užívejte si ho!
Samozřejmě s rozumem, není úplně vhodné se 3x denně opít, ale dělejte věci, co vás baví, minimálně jednou za rok jeďte někam na dovolenou, a pohybujte se! Čím více se budete pohybovat, třeba sportovat, tím déle budete žít, a tím více času budete mít na to, abyste si užili tu možnost žít, kterou jste dostali, protože další mít nebudete!!!

Těším se na Vás všechny, drazí hráči ApokaliptCraftu.

UUUJTAGR_81