OreoeesCZ Majitel


OreoeesCZ

OreoeesCZ


  • Registrován: Před 4 měsíci
  • Poslední přihlášení: Před 1 dnem

Bydliště

Liberec


Věk

17


Forum


Nejnovější příspěvky

Opraveno =)
Před 9 dny

lol, je to cool =)
Před 9 dny

Zdravím hráči a hráčky!
Jelikož jsme se rozhodli přejít na Bungeecord, tak nastalo pro server spooooustu změn a překážek a jedna z nich bylo i hlasování.
Hlasování fungovalo na našem systému, který přijímal hlasy z různých služeb. Bohužel Bungeecord nám tuto situaci neulehčil, ba naopak.

Bohužel žádný plugin, který se dá veřejně sehnat nebyl pro nás ideální, aby hlas byl připočítán na všech serverech globálně a pouze jednou, tak jsme museli šáhnout po variantě "udělej si to sám", která (co si budeme povídat) nějakou dobu trvá udělat.

Nyní hlasování opět funguje bez problémů =)
Před 11 dny

Zdravím hráči,
Před nedávnem jsme si říkali, že by to chtělo se trošku rozrůst a udělat i nějaké to lobby. Tento víkend jsme se k tomu konečně dostali a můžeme Vám s radostí na srdci říct, že od začátku následujícího týdne bude server 100% v provozu už na novém hostingu a rovnou i s lobby!

Co to pro Vás znamená?
  • Můžeme mít více serverů
  • Větší kvalita serveru minimalizace lagů
  • Více prostoru
Co chystáme?
Díky tomuto pokroku jsme schopni už dělat takové věci, které nebyly doposud možné. Chystáme tak pro Vás opět obnovený projekt RPG server a mnohem dalšího!
Nejlepší na tom je, že opět budeme otevírat legendární ApokaliptCraft Skyblock po několika letech působení na české scéně.
Před 16 dny

Vyřešeno =)
Před 1 měsícem

Nejnovější příspěvky

Henlix33
Je to něco u mě?
autor: Henlix33
Před 6 dny

Jokarlimb
Pomocník
autor: Jokarlimb
Před 6 dny