LOGO

ApokaliptCraft.eu

Vážení hráči, kolegové, partneři, konkurenti,

S lítostí vám musím oznámit že projekt ApokaliptCraft.eu, který začal už v roce 2011 musíme pozdržet.

Po odchodu kolegy Xentaxe všechna práce co se týče ApokaliptCraftu spadla na mě a já jí bohužel nestíhám jak časově, tak nervově. Existujeme už 8 let a tyto léta jsme stihli být jedni z nejlepších PVP frakce / PVP+RPG / Skyblock server na CZ/SK minecraft scéně, také jsme působili chvilku na scéně CS:GO a SA:MP, ale tyto servery ale jsme ukončili. 8 let je 8 let a to už mi nikdo neodpáře. Kdybych skončil s ApokaliptCraftem nadobro, tak bych měl ze sebe velice blbý pocit, proto projekt NECHCI UKONČIT, ale POZDRŽET.

Poslední dobou cítím, že už to není ono a že jsem absolutně vyčerpaný. Moje funkce bohužel (i bohudík) na Apokaliptu je klíčová a plním 2/3 veškeré vyšší pravomoce. Jsem pro Apokalipt: Developer, Správce webu, Správce serveru, Grafik, Manažer reklamy, Obchodní zástupce a ještě určitě taky něco. =) Z předešlého výčtu jistě můžete zpozorovat, že opravdu toho času to "sežere" hodně a pokud musím denně řešit několik problémů tak se jistě nedivíte, proč jsem se rozhodl k takovému kroku.

Předpokládám, že návrat ApokaliptCraftu bude jistě ještě tento rok, ale konkrétní datum nemohu s přesností říct. Mrzí mě to, mrzí mě že to musím dělat, ale jinak nemohu.


Když budu myslet do budoucna, chtěl bych projekt opět rozjet a proto, kdo bude chtít může přispět na budoucí rozeběh ApokaliptCraftu ,přímo na číslo účtu ApokaliptCraftu /PayPal, libovolnou částkou kterou bude chtít.(Č.ůčtu si můžete ověřit, že je registrované pod ApokaliptCraftem =) )

Znamenal něco pro tebe Apokalipt a chceš aby opět pokračoval ještě tento rok? Přispěj prosím!

Číslo účtu:101033987/2250

PayPal:PayPal ZDE

---------

Děkuji, Majitel ApokaliptCraft.eu, OreoeesCZ